مذاکره با آمریکا در کشور دوست و همسایه، عراق

بعله (: حالا که من و شما اینجا نشستیم، روسای ما در کشور دوست و همسایه عراق مشغول مذاکره با شیطان بزرگ سابق هستند (:‌ این رو که می شنوم خوشحال می شم چون به نظر من حکومت ها باید منطقی باشند و برای مردم بهترین نتایج رو به بار بیارن. جنگ به نفع هیچ کس نیست به جز جنگ سالاران.

اما چیزی که من رو متعجب می کنه سکوت دوستان جان برکفی است که معتقد هستند چون یک زمانی یکی در جنگی شهید شده، حالا اونها حق دارند با آویزون شدن به خون شهید هر چیزی رو به بقیه حقنه کنند. از مد و لباس و برنامه تلویزیونی و شیوه اداره سازمان گرفته تا عقاید و حق رفتن به دانشگاه و زندان (: برام جالبه که یکی مثل فلان تندروی اسلامی که یکی از کارهای مهم زندگی اش فحش دادن به منه که چرا طرفدار آزادی بیانم، در مقابل این مسایل چطوری سکوت می کنه ؟ البته راستش درک می کنم که چی می شه که سکوت می کنه؛ پول و قدرت و خودآزاری عوامل مهمی هستند ولی نمی دونم خودش چطوری خودش رو گول می زنه.

یادمه ما که بچه تر بودیم وقتی دستور می دادند که «افراد تکبیر بگن» دو ساعت باید به کل کشورهای جهان فحش می دادیم ولی بعدا کم کم فرانسه و آلمان و انگلیس و … حذف شدند و دیگه این روزها فقط مونده آمریکا و اسراییل و «صدام حسین مزدور»(؟). برام بامزه است اگر ببینم دو سال دیگه آمریکا هم از لیست خارج شده و «فقط در مورد مساله فلسطین» داریم با اسراییل مذاکره می کنیم.

هاها (: واقعا درک نمی کنم تندرو یا بنیادگرا بودن چقدر می تونه آدم رو کور کنه (:


این رو هم اضافه کنم که در مذاکرات قبلی با آمریکا، دوست اسلامی نسبتا ملایم تر توضیح داد که «این مذاکره فقط درباره وضعیت عراق است و نه چیز دیگه». خب مگه قرار بود رییس های ایران و آمریکا در مورد ازدواج خاله مهری بنده صحبت کنند ؟ خب یا در مورد مساله عراق صحبت می کنند. یا درباره بحران نفت یا … دیگه (: همون جریانه که کانالیزه فکر کردن آدم رو خرفت می کنه (:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s