بازداشت امیریعقوبعلی به خاطر جمع آوری امضا و حرف زدن با مردم

یکی از بهترین و نزدیک ترین دوستان ما به اسم امیریعقوبعلی دیشب بازداشت شده. به خاطر جمع کردن امضا برای کمپین یک میلیون امضا.
امیر از اعضای جوان و بسیار با سواد و بسیار فعال جنبش های اجتماعی و فعالیت های مدنی است. آدمی که باور داره چیزی مشکل داره ولی بدون جنگ و انقلاب قابل حله.

برای شما که لازم نیست بگم ولی برای بقیه(!) می گم که مخالف این بازداشت هستم و اعتقاد دارم اشتباه ترین کار حکوم، بازداشت و شکنجه و شلاق است. امیر از مدنی ترین شیوه ممکن در جهان برای بیان اعتراض اش استفاده می کرد و بازداشت شد. معنی این چیه ؟ نه نه فکر نکنید. حکومت باید فکر کنه.

این رو هم اضافه کنم که من هم کمپین رو امضا کرده ام و معتقدم که باید اجرایی بشه. مشکلی هم با اسلام نداره. اسلام قابل تنظیم شدن با زمان و عقل است. قبلا برده داری با عقل در تضاد نبود و در نتیجه اسلام باهاش هماهنگ بود. حالا برده داری غیرقابل پذیرش است و اسلام هم دیگه درباره اش اصراری نداره و حتی مثلا قوانین جمهوری اسلامی ایران صراحتا با اون مخالفه. در باره تعدد زوجات و نصف بودن ارزش مالی جان زن در برابر مرد و نرسیدن ارث برابر از پدر به دختر و حق کتک زدن زن از طرف مرد و … هم ماجرا همین است. وقتی عقل قبولشون کنه، اسلام هم هماهنگ می شه باهاش (:

4 thoughts on “بازداشت امیریعقوبعلی به خاطر جمع آوری امضا و حرف زدن با مردم

  1. omidvaram har che zood tar Amir va baghie ie danesh joo ha azad beshan va in dast giri ha ham paiani peida konan

  2. برای آزادی امیر تلاش کنید… برای آزادی امیر تلاش کنید…
    :(((((((((

  3. AZ INKE 6 NAFAR AZ DOOSTANAM AZAD SHODAND KHEILI KHOSHHALAM MAKHSOSAN BARAYE HAM DANESHKADEIAM MORTEZA ESLAHCHI .BE OMIDE AZADIYE HAMEYE DOSTANEMAN AZ ZENDANE DIKTATORHA………..

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s