تقویت برد کنترل از راه دور ماشین با بدن خودتان

این روزها یک مطلب دائما داره در اینترنت می چرخه و همه بهش لینک می دن و درباره اش می نویسن و آزمایش می کنن. شما هم آزمایش کنین. می گن کار می کنه.

مساله اینکه که کشف شده برای تقویت برد (فاصله) کارکرد کنترل از راه دور قفل مرکزی ماشین، کافیه اون رو روی سرتون بذارین یا زیرگلوتون بگیرنش و دهنتون رو باز کنین!

امتحان کنین و وقتی دیدی که کار می کنه، بقیه رو سورپریز کنید. به نظر می رسه دلیل این امر عملکرد کاسه سر به عنوان یک جور آنتن باشه ولی خب من که فقط رشته ام این بوده، هیچ درکی از جریان ندارم. اگر کسی توضیح بهتری داشت خوشحال می شم بشنوم.

منبع: خیلی جاها. مثلا هکزاین

توی فرودگاه امام خمینی هستم و اینترنت رایگان و فرصت زیاد به خاطر تاخیرهای پروازهای آریانا افغان. سرعت اینترنت اونقدری که ادعا می کنن زیاد نیست ولی کاملا قابل کار کردنه. تا چند ساعت دیگه در صورت مساعد بودن همه چیز در افغانستان خواهم بود برای آموزش طراحی سایت به یک سازمان جامعه مدنی به اسم آرمانشهر. مطمئنا از سفر بیشتر می نویسم.

3 thoughts on “تقویت برد کنترل از راه دور ماشین با بدن خودتان

  1. scrive:ho provato con i jpg di una 5dmk2, 1dmk2, 40d e d30, ma non li legge da nessuna macchina. I file sono jpg non ritoccati. Eveitndemente vuole i raw.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s