امنیت ملی ما و امنیت ملی اونها

راستش من هربار که می شنیدم یک نفر رو به جرم خنده دار اقدام علیه امنیت ملی دستگیر کرده اند خنده ام می گرفت که مگر امنیت ملی کشور به این عظمت، اینقدر در پیت است که با یک نوشته وبلاگ و یک امضا جمع کردن و نخواستن هوو و سوال کردن از بسیجی ها که چطور وقتی مسوول حراست دانشگاه ما به یک دختر تجاوز می کنه و طرف باردار می شه عکس العمل نشون نمی دید؟ و … به خطر می افته ؟

جدی همیشه این برام سوال بوده که اگر واقعا امنیت ملی کشور ما اینقدر در پیت و لرزان است که با یک اعتراض کوچیک به سانسور، به خطر می افته، خب سنگین تر است آقایون کلا بیخیال حکومت بشوند و بدهند دست کسی که در حکومت اش، نظر دادن مردم مساوی به خطر افتادن امنیت ملی نشه.

خلاصه همیشه همین فکرها رو داشتم تا امروز دیدم که امنیت ملی بعضی کشورهای دیگه هم همینقدر در پیت است: «لرزاننده سکسی Love Bug 2 در قبرس ممنوع شد؛ به خاطر تهدید امنیت ملی».

این لرزاننده که به شکل یک تخم مرغ است، بعد از جای گذاری در محل از طریق یک کنترل کننده رادیویی قابل روشن و خاموش شدن است. اخیرا ارتش قبرس کشف کرده که این لرزاننده که در همه دنیا به فروش می ره ( البته به جز کشورهایی مثل ایران که در اینترنت رتبه نخست جستجوی سکس را دارند) ممکن است برای فرکانس های رادیویی ارتشی خطرناک باشد و دولت هم به همین خاطر استفاده از این ابزار رو در قبرس ممنوع کرده و به عنوان دلیل گفته «تهدید امنیت ملی» !

هاها… حالا اینکه توی ایران هوو نخواستن یا حرف زدن از سانسور بشه «تهدید امنیت ملی» دیگه برام چندان هم غیر طبیعی نیست (:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s