ماجراهای افغانستان- ایستگاه اول: مشهد

قرار بر این است که با هواپیمایی آسمان از تهران به مشهد بیاییم و بعد با هواپیمایی افغانستان به کابل برویم. این وسط حدود ۱۴ ساعت باید منتظر بمانیم. به خاطر مه و برف در مشهد، بسیاری از پروازها کنسل شده اند. هواپیمایی آسمان ۴ ساعت تاخیر دارد و ما نصفه شب بعد از یک پرواز ترسناک به مشهد می رسیم. شب را در یک هتل خوب می مانیم. اتاق های جدا و یک خواب عمیق که البته وسط اش بلند می شوم باتری ساعت لعنتی را در می آوردم که اینقدر بلند تیک تاک نکند.

صبح بلند می شوم و دوش می گیرم و اصلاح نمی کنم و کامپیوتر را روشن می کنم. هتل شبکه داخلی دارد ولی به اینترنت وصل نیست ! فعلا وصلم به یک مهمان دیگر و سرور هتل و روتر بی سیم و نه هیچ چیز دیگر. می رویم صبحانه و بعد هتل را ترک می کنم برای آژانس هواپیما که به قول خودشان تکت افغانستان را از آنجا خریده ایم و بعد هم فرودگاه. همه چیز مرتب است. امیدوارم صبحانه خوب باشد.

3 thoughts on “ماجراهای افغانستان- ایستگاه اول: مشهد

  1. نه متاسفانه. من و همکارم مسعود هستیم. البته اکثر مواقع سر کلاسیم و سفر تفریحی نیست. هرچند که اگر لیلا بود احتمالا وقت بیشتری داشت برای گشتن و برای من هم بهتر بود چون افغانستان رو بهتر از من می دید.

  2. اگر واقیعن مرد هستید چیز های که در باره خود تان گفته می شود فیلتیر نکنید این کار مال زن هاست شما اسلن در افغانستان نریفتین یا انکه هم چیز های که گفتید دوروغ است شما فقط 20 سال است که حرف زدن را بلد شدید وهمه تاریخ خود را از دوروغ ساختید که هیچکی هم قبول ندارد شما بیهتر است خود را یک بار با اور پا مقایسه کنید که اسلن شما را جمع ادم حصاب نمی کنند برید اور پا وبعد بیان شهر هایخود را نگاه کنید مقایسه کنید می بینید تفاوتش به اندازه توالیت کثیف با قصر است بعد از افغانستان بگوید ایران که قبلن به اسم پارشیا بوده یکی از ولایت های اریانا یعنی افغانستان امروزی است وقی از افغانستان جدا شده تا 20 سال قبل دایم از سوی روسیه یا امریکا مستقیمن اداره می شده که حالا هم در دست روسیه است

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s