دو تا لینک

من طراح وب نیستم ولی گاهی برای دوستان صفحاتی درست می کنم. ضایع ترین نکته اینه که یک صفحه قابل قبول طراحی کنید و بعد ببینید طرف مونیتور ۲۱ اینچش رو روی رزولوشن 800×600 تنظیم کرده و کل صفحه به هم ریخته. برای رفع این مشکل من پلاگین تغییر اندازه پنجره و استفاده می کنم که توی فایرفاکس اجازه می ده صفحه رو روی رزولوشن های مختلف ببینم.

* دومین لینک مربوط است به پسوردهای استاندارد روترهای مختلف که می ذارمش برای لیلا که این روزها با سولاریس کار می کنه.

2 thoughts on “دو تا لینک

 1. جادی جان!
  سلام!
  همون‌طور که می‌دونی٬ تعدادی از نماينده‌گان اقلیت و اکثریت مجلس دارن برای کشوندن احمدی‌نژاد به مجلس و پرسش از عملکرد ضعيف‌ دولت‌ش امضا جمع می‌کنن. ما بر اون شديم تا با يه حرکت مدنی برای تسريع اين کار نامه‌ای به نماینده‌گان مجلس بنویسیم و خواستار طرح سؤال‌هامون بشیم. تا به حال ۱۳۰ وبلاگ‌نویس و خواننده‌گان وبلاگ‌ها این نامه رو امضا کردن. شما هم می‌تونی با مراجعه به لينک اين پيام٬ اين نامه رو امضا کنی و به‌ش لينک بدی. مطمئنآ حمايت شما می‌تونه تأثير زيادی در موفقيت اين حرکت داشته باشه.
  يا حق!

 2. هه هه! يك سايت حرفه اي ممكنه برحسب ضرورت كاركردن در اسكرين 21 اينچ و 800*600 كه سهله، نمايش كامل و عالي براي يك مرورگر صوتي و نمايشگرهاي موبايل رو هم در نظر بگيره! در برف و بوران بايد درست كار كنه!

  ***

  من مايلم با اين كاوشگران بيشتر آشنا بشم. علاقه اي اونها به همكاري با ديگران از بيرون دارن؟

  ***

  يه آمار يكي نيست به من بده بگه مردم تو ايران چه سيستم عامل هايي رو مي شناسن. تحقيق رو طراحي سيستممون چطوره!؟ توضيح: نپرسيدم، غرولند كردم!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s