منظور بچه ها از نقاشی هاشون

بچه ها نقاشی های جالبی می کشن. حالا یک گروه جمع شده اند و این نقاشی ها رو به نقاش های حرفه ای می دهند تا اونها سعی کنند منظور اصلی بچه رو نقاشی کنند. به این نمونه نگاه کنید::

قشنگه و بامزه ! نه ؟ اگر علاقمند هستید یک سر به مجموعه نقاشی های نقاشان حرفه ای با الهام از نقاشی کودکان بزنید (: جریان وقتی جالبتر می شه که چند نقاش سعی می کنند منظور بچه رو بکشند و نتایج کاملا با هم فرق می کنه (:

3 thoughts on “منظور بچه ها از نقاشی هاشون

 1. سلام
  خیلی جالب بود، من شخصا به این که رفتارهای بچه‌ها رو زیر زره‌بین ببرم و بررسی کنم خیلی علاقه‌مندم. ای کاش توی ایران هم کلاس‌های جباری برای مادران و پدرانی که بچه‌های خردسال یا مدرسه‌ای دارند برگزار می‌شد تا یاد بگیرند که مفهوم کارها و رفتارهای بچه‌ها چیست و چطور باید باهاشون رفتار کرد.
  توی اطرافیانمون (هممون) خیلی برخورد می‌کنیم با :
  از روی عادت رفن به مدرسه، بعد دانشگاه، حالا نوبت خدمت سربازیه و بعدش پیدا کردن کار و ….. حالا بریم زن بیگریم! بعدش هم برای این که بگیم ….. بچه‌دار بشیم ، در حالی که هیچ کدومشون از تربیت بچه هیچی سرشون نمی‌شه !
  جدا ذجر آوره!

 2. جادی جان تا کی قراره اینجا بنویسی؟لینک اینجا رم اضافه کنم یا نه؟آخه چند دفعه اینجا رو دیر میخونم/

 3. نقاشی‌ها رو دیدم، واقعاً جالب بود. اما یه چیزی به ذهنم رسید… خیلی بعید به نظر میومد که این‌ها رو بچه کشیده باشه. یه جورایی فکر می‌کنم که یه آدم کاردرست، خودشو گذاشته جای بچه و این‌ها رو کشیده. مطمئن نیستم البته! اما توی بعضی‌هاش، بیشتر این مسأله به چشم میومد.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s