هک هایی برای اسکایپ

امیدوارم نرم افزار اسکایپ (Skype.com رو بشناسید. اگر هم نمی شناسید بهترین نرم افزار برای ارتباط تلفنی یا چتی به شکل ایمن است. این نرم افزار مخصوص دوست یابی و گپ زدن درباره یک موضوع با کلی آدم نیست. اسکایپ مثل یک تلفن است. باهاش می شه با آشناها در رابطه بود و باهاشون صحبت کرد بدون نگرانی از اینکه مدیر سیستم یا مسوول ISP فقط به خاطر دسترسی هایی که داره صحبت های شما رو شنود کنه و احساس کنه هکر شده ! (:

من از اسکایپ استفاده می کنم چون قابلیت های زیادی داره. بامزه است که امروز ۲۵ هک درباره اسکایپ رو دیدم. هک به معنای چیزی که هوشمندانه و جالب است. بعضی هاش واقعا بامزه هستند و بعضی هاش به درد بخور و بعضی هاش برای ما بی فایده و بعضی هاش جذاب و … مثلا یک پلاگین هست به اسم کیش کیش که مدعی می شه با تحلیل میزان اضطراب در صدای طرف مقابل، می تونه دروغ گفتن پشت اسکایپ رو معلوم کنه ! تصور کنید به تلفنی مجهز باشید که اگر طرف توش دروغ بگه تلفن چشمک بزنه ! (: بامزه نیست ؟ و احتمالا خطرناک.

مهم: دوستی به این مطلب درباره فضولی های مشکوک اسکایپ اشاره کرد: Why Does Skype Read the BIOS? . نگاهی هم بندازید به این مقاله درباره امنیت اسکایپ.

2 thoughts on “هک هایی برای اسکایپ

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s