عکس سازمان هلال احمر ایران در روستاهای کنیا

گفته بودم چند روز اول سفر به کنیا برای فروم جهانی یک جایی ماندگار شده ایم بیرون از شهر. حدود بیست کیلومتر بیرون از نایروبی و تمام منطقه چیزی شبیه به یک روستا است. این وسط دیروز توجهمون جلب شد به یک ساختمان جالب

wsf_iran_red.jpg

راننده کنیایی مون که دید من علاقمند شده ام ماشین رو نگه داشت تا من چند عکس بگیرم. نیازی نبود ولی خب به هرحال این رو هم گرفتم.

تصویر کلینیک ایران در کنیا

من می گفتم که کشور خودمون کلی جاهای محروم از بهداشت داره و چرا باید همچین ساختمانی رو اینجا بسازه که کلی کلیسای و انواع خیریه بیمارستان ساخته اند توش. دوستان دیگه معتقد بودند احتمالا از این محل برای پولشویی استفاده می شه. یعنی به اسم اینجا می شه پول از کشور خارج کرد یا هر کار دیگه. من که نمی دونم ولی خب به هرحال بودن این بیمارستان ایرانی در وسط یک روستای کنیایی نسبتا عجیب بود برام. بخصوص که وقتی ما اونجا بودیم هیچ حرکتی هم توش مشاهده نمی شد.

7 thoughts on “عکس سازمان هلال احمر ایران در روستاهای کنیا

    1. , “Repent, for Lo I am about to lay it on the House Judiciary Committee.” It takes a deeply religious person to see a need, reach the wrong conclusions, and take a course of action that doesn’t really help. Prison missionary work is saying to prisoners that we will help with your loneliness if you convert to our religion. It doesn’t help the other prisoners at all.

  1. از همدردي و مشاركت شما خيلي خوشحال شدم . اميدوارم بازم از اين عكسها مالب كه تس بچه هاي هلال احم تهيه شده د بلاگتن استفاده كنيد .

  2. سلام
    از خبر خوبتان ممنونم سازمان هلال احمر یک سازمان خیریه و غیر دولتی است و با توجه به نیاز کشور فقیری مثل کنیا در آنجا بیمارستان ساختن و به مردم خدمات می دهند ولی بهتر بود این کار را در یکی از شهر های خود ایران که نیاز به بیمارستان داره انجام می دادند

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s