تولدم

عکس هدیه تولد جادی
خب اینو یکی از خواننده های قدیمی و دوستان خوب برام فرستاده. نمی دونم می خواد اسمش رو بنویسم یا نه. در ضمن اینجا هنوز لینک دوستان نداره ولی به زودی اضافه می کنم.

11 thoughts on “تولدم

  1. اول اینکه تولدت مبارک داری یواش یواش می پزی ها!
    بعدشم ممنون بابت ایمیلی که زدی و اطلاع دادی. جالبه وبلاگ من رو توی ایران بیش از یک ساله که فیلتر کردن. اون وقت مامانم میگه چرا نمیای ایران. آدم دست و دلش نمیره که برگرده! هرچند که بوی خاک وطن همیشه یه چیز دیگس.

  2. واااااااااااااااااااااای! این چقدر بامزه است. من تازه دیدم. در ضمن تولدت هم مبارک و ببخش اینقدر دیر. این مدت توی بی‌خبری محض بودم.
    کلاغ غرغرو پس چرا دوست دختر جادی رو نکشیدی؟!

  3. سلام جادی
    اوه آقا مثل اينکه 3 کردم،راستش با افتخار تمام فکر می کردم که ایمیل تولدت رو درست روز تولد برات فرستادم وقتی که جوابت اومد و من وبلاگت رو دیدم تازه فهمیدم تاریخی که در برنامه روزانم زده بودم چند روز بعد از تولدت بوده و به پریسا که گفتم کلی بهم خندید! و یادآوری کرد که تو روی تقویم خونه ما روز تولد رو علامت زده بودی ولی از اونجا که من اعتماد به نفسم خیلی بالاست وتازه تو این ماجرا هم طرف صحبتم جادی بوده( که نوشته خوشحال شد) پس کم نیاوردم و با اصلاح تاریخ در برنامه روزانه خودم رو برای سال بعد آماده می کنم . اوه اوه یادم اومد که وضع اینترنت اونجا سیته پس وقتتو نگیرم موفق باشی و اصلا نگران نباش ما از طریق وبلاگت هواتو داریم!؛) کواهری

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s